Menü Simge
Hakkımızda
FABRİKAMIZ

Ünver Ağaç İşleme Makinaları San. Tic. Ltd. Şti, ağaç işleme makineleri imalatı sektöründe 38 yıldır hizmet vermektedir. Sitelerde bulunan firmamız kenar bantlama makinaları, pervaz yapıştırma makinaları, çizicili yatar daire makinaları, çoklu delik makinaları, panel ebatlama makinaları, freze makinaları ve daire makinalarının üretimini yapmaktadır. Üretimini yaptığımız makinalarda temel ilkelerimiz kaliteli, hassas, ergonomik ve ekonomik makinalar üretmektir. Üretimini yaptığımız tüm makinalar CE standartlarına ve makina emniyet yönetmeliklerine uygundur.

MAĞAZAMIZ
Üretimini yaptığımız makineleri müşterilerimizin kolay ulaşmasını sağlamak için satış mağazamızda sergilemekteyiz. Geniş çeşit ve tipteki makineleri görme, inceleme ve mukayese etme imkanı sağlıyoruz.
Kullanıcının ihtiyaç duyduğu makineleri stoktan veya en kısa sürede teslim etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Üretimini yapmadığımız ve piyasanın ihtiyaç duyduğu diğer makinelerinde mağazamızda satışını yapmaktayız.
Ahşap üretiminde ihtiyaç duyduğunuz tüm makinelerin alımını yapabileceğiniz bir çatı oluşturulmuştur.
FUARLARIMIZ

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kaliteden taviz vermeden ar-ge çalışmaları yapıp sürekli kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. İstabul Tüyap'ta her sene yapılan Ağaç İşleme Makinaları fuarına , her iki senede bir Almanya'nın Hannover şehrinde yapılan -dünya ağaç işleme makinaları sektörünün kalbi olan- Ligna fuarına ve Birleşik Arap Emirlikleri Dubai kentinde yapılan Woodshow fuarına yeniliklerimizle katılmaktayız. Bu sayede fuarlar yıllar öncesinden makinelerimizi alan ve hala kullanan değerli dostlarımızla buluşma noktamız olmaktadır.

SERTİFİKALARIMIZ